لباس مناسب

هنگام سفارش یا خرید لباس برای ساخت استایل کاریتون حتما سعی کنید لباس هایی خریداری کنید که در عین ساده بودن شیک هم  باشه. برای اینکه زیاد سر درگم نشید کافیه که از به کار بردن طرح های خراج کاری شده یا گلدوزی شده روی یقه و آستین کارها بپرهیزید;همچنین از رنگ های خنثی استفاده کنید.

   

لباس های گشاد یا تنگ

گشادی یا تنگی لباس ها رابطه مستقیمی با تناسب اندام شما دارد;یعنی جوری باشه که نه تنگ به نظر بیاد نه گشاد.این هم به دلیل محیط و پرستیژ شما در اون مکان میتونه باشه.


اتو کردن لباس ها

شاید بدیهی ترین نکته ای که میتونه به کمکتون بیاد اتو کردن لباس هاست;اگه با لباس های چروک به سرکار برید، نامرتب دیده میشید.


زیورآلات

سعی کنید از اکسسوری های ظریف و شیک در محیط کاری خود استفاده کنید.بستن حتی یک ساعت هم در استایل شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

 

کفش

مهم ترین نکته در انتخاب کفش برای محیط کاری، راحتی است.اگر استایلتان رسمی است از کفش های رسمی استفاده کنید;ولی اگر استایل غیر رسمی دارید میتوانید از ونس نیز استفاده کنید.

 

موارد بالا همه بخشی از نکات قابل ملاحظه برای ساخت استایل کاری شما می باشد;ساختن استایل کاری اصلا کار سختی نیست.کافی ست به نکات ساده ای که بیان شد توجه فرمایید.حتما سوالات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.