از رنگ های مکمل استفاده کنید

قانونی در به کار بردن رنگ ها در استایل وجود دارد که میگوید همیشه از دو یا سه رنگ استفاده کنید،مثلا رنگ کیف را با مانتو ست کنید یا با مانتوی جلو باز از تیشرت یا پیراهن رنگ خنثی استفاده کنید.

  

دکمه های قدیمی رو نو کنید

دکمه ها پس از استفاده و شستشوی مکرر رنگ خود را از دست داده و بر زیبایی و جلوه مانتوی شما تاثیر میگذارند.پس با کمی حوصله و دقت میتوانید دکمه ها را در خانه تعویض کنید و مانتویی نو داشته باشید.

 

از جواهرات استفاده کنید

جواهرات و و بدلیجات که دیگر از آنها استفده نمیکنید را دور نریزید.قسمتی از مانتو را در نظر گرفته(مانند سر آستین) و آنرا جواهر نشان کنید.

 

از گلدوزی استفاده کنید

اگر مانتو شما پارچه ساده ای دارد می توانید قسمت سرشانه و حاشیه جلویی مانتو را با المان های تزئینی پر کنید و یا گلدوزی کنید و به این ترتیب یک مانتو مناسب مهمانی و مجلس خواهید داشت.

  

از مانتو چهل تکه استفاده کنید

از پارچه لباس های قدیمی خود استفاده کرده و مانتوهای چهل تکه بدوزید یا سفارش دهید.فقط در اینکار محتاط بوده و از رنگ های مکمل استفاده کنید تا ست کردن مانتو با کیف و کفش هایتان راحت باشد.

 

از دانتل و تور استفاده کنید

با استفاده از دانتل و تور میتوانید یک مانتوی مجلسی و زیبا داشته باشید.آستین ها و پایین مانتو را با توری طرح دار و دانتل چین دار تز ئین کنید و از رنگ های هماهنگ با رنگ پارچه اصلی استفاده کنید.


از کمربندهای جدید استفاده کنید

اگر مانتوی قدیمی شما کمردار است،میتوانید از کمربندی متفاوت و جدید به جای کمربند خود مانتو استفاده کنید. با اینکار استایل مانتو عوض می شود.بهتر است کمربند را با کیف یا کفش خود هماهنگ کنید.


امیدواریم این 8 ترفند براتون مفید بوده;در ضمن مفتخریم که شما رو دعوت کنیم از کالکشن مانتو آنیل مارکت هم دیدن فرمائید.


 ✅برای مشاهده مطالب آموزشی بیشتر ما را در صفحه های اجتماعی دنبال کنید.