چرا هدیه میدیم به هم؟

دوین برد ، استادیار و رئیس گروه علوم رفتاری در دانشگاه جنوبی ساوانا می گوید: تمام انچه در دادن هدیه وجود دارد یک غلیان احساسی می باشد ،و زمانی این غلیان حسی به اوج خود می رسد که شما به فکر خرید هدیه می افتید و سپس آن را جستجو می کنید.

در واقع وقتی تصمیم به خرید هدیه میکنیم،قصد خوشحالی بی منت طرف مقابلمون رو داریم;زیبا نیست؟

 

حالا بذارید از یه منظر دیگه نگاه کنیم; دکتر سیلورنیل میگه خرید هدیه و کادو دادن،تا حد زیادی باعث سرکوب افسردگی و سرخوردگی میشه.قطعا هم همینطوره;تصور کنید از زمانی که تصمیم میگیرید هدیه بخرید تا انتخاب و تقدیم کردنش همه کلی حس خوب هستن که یه جا جمع شدن.

حالا بیایم به نکته بیشتر توجه کنیم;اونم اینکه چرا باید نگران این باشیم که آیا گیرنده با گرفتن کادوی من خوشحال شده یا نه؟ به معنای دیگه پسندیده یا نه؟  به این فکر کنید که همون عزیز یک هدیه متقابلا برای شما آوورده. حتی اگه همون هدیه رو توی یه فروشگاه دیگه میدیدید ممکن بود نپسندید;اما چون عزیزتون هدیه داده و به عنوان کادو دریافت کرده قطعا براتون ارزشمند خواهد بود.این اصل روانشناختی توی هدیه دادن و هدیه گرفتن هست.

  

حالا چی کادو بدم؟

انتخاب و پسند اینکه چی کادو بخری یکی از پر چالش ترین کارهای دنیاااااست!!!

فکر نکنید حتما برای غافلگیری گیرنده هدیه گران قیمتی باید خرید;به هیچ عنوان. گاهی یه شاخه گل کافیه برای ایجاد حس خوب بینتون.

آنیل مارکت به کمک تیم خلاق و پویایی که داره ،تعدادی از محصولاتی رو که قطعا میتونه هدیه گران بهایی از لحاظ ارزش معنوی باشه گرد هم آوورده.که هم به صرفه باشه و هم طوری که در یادها بمونه.

  

حالا بهتره بیشتر راهنماییتون کنم;بخش(چی کادو بدم؟) در فروشگاه آنیل یه راهنمای خوب براتون هست تا انتخابی راحت و لذت بخش داشته باشین.محصولات کادویی با جعبه مخصوص هدیه عرضه میشن.با توجه به مناسبت ها هدیه های مناسبتی هم بارگذاری میشه و میتونین به راحتی انتخاب کنید.در ضمن ، درسته که تخصص آنیل مارکت روی محصولات مخصوص بانوان عزیزمون هست ولی خب باید به فکر هدیه دادنشون هم باشیم خب!!

برای همین کادوهایی مناسب آقایان هم در نظر گرفته شده تا دیگه دغدغه پیدا کردن هدیه مناسب نداشته باشین😍 

با آنیل مارکت حال دلتون خوب  ❣️