با حجاب یا بدون حجاب

پدیده ای به نام حجاب استایل، تیپ و استایل پوشیده و زیبا، رقابت تنگاتنگی با مدهای غربی در کشورمان دارد. منظور از حجاب در استایل پوششی بانوان، نه آنچنان پوشیده که انگار بسته بندی ات کرده اند و نه آنچنان باز و لخت;بحث پوشش در جامعه ما در طول تاریخ بارها دچار فراز و فرودهایی شده;اما وجه مشترک در اکثر این مواقع حجاب است.موضوعی که همیشه سر زبان ها بوده و هست.مزیتی که حجاب به ما بانوان ایرانی داده این است که با استفاده از ابزار حجاب ، استایل خودمان را به بهترین شکل فرم دهیم.

با چی استایلمونو بسازیم؟!

کلاه، شال، روسری، مانتو، اکسسوری های ترند ایرانی و ...  ابزارهای شیک پوشی ما بانوان ایرانی ست که به راحتی میتونیم علاوه بر ساخت استایل شخصیمون، همگام با مد روز هم جلو بریم.تفکر غلط (حجاب=چادر) شاید این کلمه رو برامون تغییر معنا داده و هویتشو عوض کرده.

فرهنگ غنی ایرانی زمینه های زیادی رو برای پوشش ایجاد کرده;در همین راستا، فروشگاه آنیل مارکت با تلاش های فراوان تیم تامین کالای خود، با گرد هم آیی بهترین اجناس راه را برای شما عزیزان هموار کرده;دیگر نیازی نیست برای تکمیل استایل و پوشش خود به دنبال فروشگاه دیگری باشید.آنیل مارکت تمامی نیازهای شما اعم از کیف ، کفش، مانتو، اکسسوری و ... فراهم کرده و با افتخار پاسخگوی استایل و پوشش شماست.❣️

پوشش محلی  متناسب با هر فرهنگ

هر اقلیم متناسب با فرهنگ و شرایط موجود آن ممکن است پوشش مخصوص خود را داشته باشد.در ایران نیز در مناطق مختلف پوشش های خود را دارند.

سال هاست این پوشش در این مناطق استفاده می شود و قسمتی از فرهنگ آن ها شده.

                                                                  خراسانی


                                                            بلوچی

 

                                                                    کردی


                                                                    آذری


                                                               لری


                                                                     شمالی


فرهنگ و پوشش ما نماد زیبایی ماست;پس اونو پاس بداریم و برای بهبودش تلاش کنیم ❤️