هر جایی از اکسسوری استفاده نکن!

پوشیدن کفش های براق خیلی خوبه و استایل شیکی به شما میده; اما واقعا نیازه که به کفش های براقمون اکسسوری بخصوص بدلیجات وصل کنیم؟!

اینکار باعث میشه که کفشمون ارزون و قدیمی به نظر بیاد حتی اگه کفشتون گرون و چند میلیونی باشه!!


زیاده روی ممنوع!

از همون دوران کودکی همه ی ما خانوم ها علاقه زیادی به کفش پاشنه بلند داشتیم و داریم; روز هارو میشمردیم که بزرگ شیم و کفش پاشنه بلند بپوشیم. اما یه چیزی رو باید خیلی جدی بگیریم! اونم اینکه کفش های پاشنه بلندمون رو زیادی بلند نباشه(حد استاندارد از نظر طبی و استایلی ماکزیمم 9 الی 10 سانتی متر می باشد). موقعی که زیاده روی می کنیم علاوه بر بهم زدن استایل و فرم بدن , میتونه آسیب های فراوانی به مهره های کمر شما عزیزان بزنه.

 

ترکیبات رنگی

ترکیبات رنگی مختلف از رنگ های مختلف در کار قطعا نمیتونه نشونه ارزندگی و لوکس بودن اون کفش بشه. ترکیب رنگ مهم و جذابه ولی در حالت استاندارد بیش از 3 رنگ جلوه مناسبی به کار نمیده و بهتره که پرهیز بشه.


دنبال جزئیات نرو

طی چند سال اخیر دیده میشه که روی کفش های مختلف بخصوص بوت و نیم بوت از تزئینات فلزی بکار برده میشه; اینکار نه تنها نشانه لوکس بودن و ارزندگی کفش شما نیست بلکه باعث میشه که کفش شما ارزون به نظر برسه.(بعد برو چند میلیون بده پول کفش!)

مات یا چرمی روشن؟

همیشه سعی کنید هنگام خرید کفش به این نکته دقت کنید که کفش های براق از جنس چرم نباشن. چرا؟ چن علاوه بر ارزون دیده شدن زود هم خراب میشن و از کیفیت پایینی برخوردارن. در مقابل کفش های مات در این مواقع جلوه و آراستگی بهتری از خود نشون میدن.(نکته: برای استفاده از کفش های براق سعی کنید از نمونه جنس هایی مثل ورنی استفاده کنید.این نکته در آنیل مارکت همواره رعایت شده.)


طرح پلنگی یا چی؟

به طور کلی در تمام دنیا طرح های حیوانی از سری طرح های لاکچری و گران قیمت پوششی هستن. اما تنها کافیه تا از این امتیاز به اشتباه و غیر اصولی استفاده کنید.اون وقت نتیجه کاملا عکسی میذاره و استایل ارزون قیمتی رو میسازه.نکته مهمی که توی این موضوع کمکتون میکنه اینه که از طرح های حیوانی نثل پلنگی تنها در قسمت هایی از کفش بکار ببرید نه تمام اون رو!

(تصویر زیر یه نمونه بهینه و درست از این سبک است)


کفش از مهم ترین اجزای استایل ماست و قطعا میدونید که ارزندگی اون چه قدر به تیپ و حتی شخصیت ما تاثیر میذاره.(یه چیزیم بگم; حتما کفش هاتون رو تحت هر شرایطی تمیز و مرتب نگه دارید. گرن به نظر رسیدن فقط صرف هزینه های گزاف نیست.گاهی ممکنه با رعایت چند نکته ساده به مقصودمون برسیم. حال دلتون خوب❤️)

آنیلی ها همیشه ارزنده هستن 😉